Македонски | Shqip | English |

Agregat za struja

Се продава од: Kiro 03 окт. 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Се продава Агрегат за струја,германски Electro mashinen 2.2 kw монофазен,нов.
цена по договор
контакт Киро 071 351 320
Нема посетени огласи
Кон почеток