Македонски | Shqip | English |

Formatiranje popravanje kompjuteri

Се продава од: Petar 22 мар. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

300 МКД

Локација: Демир Хисар
Вршам форматирање на компјутери, од каква било причина (вируси, итн).

Ако имате некоја неисправност (проблем со драјвери, кочење, вируси), слободно може да се консултирате со мене пред да го носите на поправка).

Заедно со форматирањето доаѓа инсталирање на често користените апликации (како Microsoft Office).

Ако не сте од близина, тогаш можам да помогнам само со сервисирање на некој софтверски дел преку програмата Team Viewer, внатре во оперативниот систем.

Небитно од вашата причина за формат (чисто за да не кочи, за промена на верзијата на оперативниот систем, и тн.), слободно побарајте ме.

Гратис оди инсталирање на антивирус за заштита од вируси.

Можам и да ви средам неисправно инсталирана игра или барем да ви кажам што може да превземите за да го решите проблемот со неа.
(Достапни се сите Windows верзии)
Нема посетени огласи
Кон почеток