Македонски | Shqip | English |

ARONIJA SADNICI - 5 godosni

Се продава од: Draganco 27 окт. 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

200 МКД

Локација: Демир Хисар
Производи : Земјоделски производи/Растенија
Prodavam 5 godisni sadnici aronija po nabavna cena od 200 den

Minimalna kolicina na sadnici sto mozi da se kupat e 5

Ovaa godina imaa po 3 kg rod na steblo
Нема посетени огласи
Кон почеток