Македонски | Shqip | English |

Treva masina za ograda

Се продава од: Emre bademci 05 јан. 10:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 500 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Производи : Друго
машина за производство на тревни огради

Whatsapp:+905076477547
Нема посетени огласи
Кон почеток