Македонски | Shqip | English |

Ladilna komora od 30m3

Се продава од: Благој 14 фев. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Производи : Индустриски машини и алати
Продавам ладилна комора од 30 м3. Панелите се десетки, врата со греачи. Замрзнува свежа роба од 500 кг за време од 24 ч.Не е користена, компресорот е од италијанско производство.
Тел. за информации 071944629-Благој
Нема посетени огласи
Кон почеток