Македонски | Shqip | English |

Kravi

Се продава од: Daniela Вчера 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Се продаваат 28 крави, една јуница, еден јунец и 13 телиња.
Цена по договор
Информации кај сопствениците
Зоран 075 682 963
Живко 078 215 991
Нема посетени огласи
Кон почеток