Македонски | Shqip | English |

Guerrini Superrior 2 President

Се продава од: Hristijan 29 јул. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Инструменти : Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци
Марка: Друга марка
Модел: Guerrini
Se prodava Guerrini Superior 2 President, pravena za Svedski pazar, cistena, shtimana, shareni faseni, sredena klavijatura, glasovi Canjoni, vo super sostojba. Cena 3200eur. Kontakt tel 076 204 707. Hristijan
Нема посетени огласи
Кон почеток