Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.9tdi -03/4

Се продава од: Hristijan 11 мај 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.110 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 200 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Se prodava Audi a3 2003/4 god so pominati 259 000km, registrirano do 12.2019. Na kolata ima smeneto Zamaec, Lamela,Potisna, Novi plocki na 4 trkala, predni amortizeri, buferi i filtri komplet. Se prodava zaradi kupuvanje na pogolema kola. Uvezeno e pred 4 godini od Germanija odrzuvano e i gledano za svoja dusa. Cena 4200eur.
Kontakt tel 076 204 707. Hristijan
Нема посетени огласи
Кон почеток