Македонски | Shqip | English |

Audi A4

Се продава од: Goran 24 мар. 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Se prodava AUDI A4 110 ks 1.9 TDI s-line registriran, komplet napraven servis, klimatronik, Nov akumulator I plus 4 zimski gumi so 15 ki bandasi
Tell. 078 304 125 Goran
Нема посетени огласи
Кон почеток