Македонски | Shqip | English |

BMW 320

Се продава од: trajce 29 дек. 21:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 750 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
reg.05 '19 e46 tempomat,komandi na volan ,parking senzori ,klima folii so atest vebasto greenje novi zimski gumi 205 55 16 alu felni i letni gumi so crni alu felni MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO
Нема посетени огласи
Кон почеток