Македонски | Shqip | English |

BMW 525d

Се продава од: Hursit 07 мај 01:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 990 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 350 000 - 399 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
Araba Almanyada.
sapasağlam.
burdan alınırsa fiyattan düşülür
Нема посетени огласи
Кон почеток