Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo 1.7

Се продава од: Dime 30 мар. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Tipo
Se prodava registrirano cela godina,nov akomulator
Cenata e 700€. Mozi i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток