Македонски | Shqip | English |

Lada Standard 2105

Се продава од: Aleksandar 02 апр. 02:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: Друг модел
Prodavam Lada 96 god vo perfektna sostojba pali vozi kolata e so pominata registracija no e kompletno servisirana novi pragovi i vencina, plin, 4 novi m+s gumi ,auspuci komplet promeneta prednica glaven i pomosen volan site jabucici plocki, dve kumplung pumpi sve NOVO .. EXTRA SOSTOJBA !
Нема посетени огласи
Кон почеток