Македонски | Shqip | English |

Lada 110

Се продава од: Ace 08 апр. 07:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: 110
Se prodava lada 110 registrirana do 04.03.2020 godina nov alspluh nov akomulator ladata e staklo nema tocka korozija
Нема посетени огласи
Кон почеток