Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220

Се продава од: Mario 14 авг. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Se prodava mercedes-benz elegance 2007
Нема посетени огласи
Кон почеток