Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML 270 mozi zamena

Се продава од: Dejan 01 дек. 01:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 270
Dzipot e vo odlicna sostojba
Smeneto e set lamela potisna i druglager, plocki i diskoj na site trkala, novi gumi, maslo i site filtri.
Registriran do 11. 2019
Нема посетени огласи
Кон почеток