Македонски | Shqip | English |

Peugeot 207 1.6 hdi

Се продава од: Мартин 18 септ. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 207
2007 god 1.6 HDI vo odlicna sostojba
napraven servis, registrirana do 08. 2019god, zelen karton za cela godina
telefon za kontakt
078 376 568 kire
Нема посетени огласи
Кон почеток