Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

Се продава од: Borce 10 септ. 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano do noemvri so ful oprema 6 brzini
Redovno servisirano vo ovlasten servis
Нема посетени огласи
Кон почеток