Македонски | Shqip | English |

VW Polo Classic -97 so atestiran plinski ured

Се продава од: Goce 18 фев. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.710 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 250 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Se prodava dobro socuvano Wolksvagen Polo Clasic. Proizvedeno 1997 god so vgraden atestiran plinski ured.
Нема посетени огласи
Кон почеток