Македонски | Shqip | English |

FIAT HITACHI FB 100

Оглас од претпријатие. Се продава од: ITMAKOM dooel 10 септ. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 000 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Градежни машини
FIAT HITACHI FB 100
GOD 2000
SATI 5000


www.itmakom.com
Нема посетени огласи
Кон почеток