Македонски | Shqip | English |

JCB 3CX

Оглас од претпријатие. Се продава од: Joskatrans 05 мај 21:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 909 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Градежни машини
Prodavam jcb 3cx 1990 god 10700 rabotni casa teleskop gumi 60 % nov uvoz od Austrija vo super sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток