Македонски | Shqip | English |

LIEBHERR 904C

Се продава од: Peco 20 фев. 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

33 500 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Градежни машини
Godina na proizvostvo 2007
Rabotni sati 4365

Нема посетени огласи
Кон почеток