Македонски | Shqip | English |

Scania 124.420

Се продава од: Nikola 08 мај 08:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: 124.420
Se prodava Scania 124.420 2002 god. Poveke info.na tel
Нема посетени огласи
Кон почеток