Македонски | Shqip | English |

Same saturno 80

Оглас од претпријатие. Се продава од: MAIT 12 авг. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Трактори
Марка: Same
Модел: Saturno
traktor same saturno 80
80 konji
Нема посетени огласи
Кон почеток