Македонски | Shqip | English |

Plac vo D. Hisar

Се продава од: Aleksandar 30 апр. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 000 ЕУР

Адреса: S.Sloestica
Површина: 800 m2
Локација: Демир Хисар
Prodavam plac vo s,Sloestica ,D.Hisar,na sredselo karsi domot,
Нема посетени огласи
Кон почеток