Македонски | Shqip | English |

Renovorian stan vo Demir Hisar

Се продава од: Јован 21 мар. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

12 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: Маршал Тито бр.4 Демир Хисар
Површина: 46 m2
Локација: Демир Хисар
Станот е со имотен лист за сопственост, скоро реновиран. Понуди на телефонскиот број 078461429
Нема посетени огласи
Кон почеток