Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Bogdanci

Се продава од: Tanja Peeva 13 септ. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Адреса: Kosta Pop Ristov 17
Површина: 200 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Богданци, Гевгелиjа
Dvorno mesto - 850 m2
Garaza - 30 m2
Нема посетени огласи
Кон почеток