Македонски | Shqip | English |

Bernandinec spremen za parenje

Се продава од: Филип Вчера 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Дојран, Гевгелиjа
Миленичиња : Кучиња
Кучето потекнува од врвни родители, носен е на изложба и ја поседува сета потребна документација ( Педигре,пасош) и е оценуван со позитивни оценки
Нема посетени огласи
Кон почеток