Македонски | Shqip | English |

Aparat za zavaruvanje POCKI

Се продава од: Risto 15 мар. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

800 ЕУР

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Aparatot e vo odlicna sostojba (Pocki Weltronic Inverter System)
Vredi da se vidi.
Нема посетени огласи
Кон почеток