Македонски | Shqip | English |

Dunlop Geomax MX52 120/80-19 i 80/100-21

Се продава од: Blashko 14 авг. 06:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Опрема : Гуми и Бандажи
Novi Dunlop Geomax MX52 120/80-19 (x2)
2500 denari parce

Nova Dunlop Geomax MX52f 80/100-21 (x1)
2000 denari

Koristena Dunlop Geomax MX52f 80/100-21 (x1)
1000 denari
Нема посетени огласи
Кон почеток