Македонски | Shqip | English |

Ladnaca Schmitz i Krone

Се продава од: Mite Вчера 03:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: Drug model
Krone 2002 god termoking maxima 1200 registrirana vo odlicna sostojba Schmitz 1998
Нема посетени огласи
Кон почеток