Македонски | Shqip | English |

Tenda Cerada 6x5m

Се продава од: ssss 17 апр. 12:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гостивар
Производи : За продавници/бутици
Se prodava tenda cerada za sonce i dozd. Upotrebuvan samo 2 godini. Dimenzii 6metar so 5 metri. Kupen 600evra novo. Se prodava za povolno. Tel. 072 720 555
Нема посетени огласи
Кон почеток