Македонски | Shqip | English |

HP Pavilion Gaming Desktop

Се продава од: Astrit 16 мај 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

35 000 МКД

Локација: Гостивар
Производи : Десктоп компјутери
Марка: HP
Модел: Drug model
2 Godini garancija
Intel® Core™ i5-8400 Processor 9M Cache, up to 4.00 GHz
Intel® H370 Chipset
8 GB SDRAM DDR4-2666
1 TB 7200 rpm SATA
NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti (4GB GDDR5)
DVD-Writer
15,4 x 37,58 x 36,9 cm;
Нема посетени огласи
Кон почеток