Македонски | Shqip | English |

Nikon D3200

Се продава од: Kristifor 19 јул. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Гостивар
Производи : Фотоапарати и додатоци
Se prodava Nikon D3200
I dva objektivi:
18-55 VR II
55-200 VR
Shutter count 26.680
Нема посетени огласи
Кон почеток