Македонски | Shqip | English |

JACK RUSSELL kucencinja pedigre pasosh chip

Се продава од: Bojan 22 авг. 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гостивар
Миленичиња : Кучиња
JACK RUSSELL PUPPIES
MILO from “THE MASK”
ЏЕК РАСЕЛ КУЧЕНЦИЊА
со педигре, пасош, чип
легло од исклучително добри родители
за превземање од 13.03.2019
до Скопје гратис достава

работни денови од понеделник до петок од 8 до 16 часот ке ве замолам да ме барате преку вибер


jack russell , jek rasel, jeck russell, jeck rusel, jeck rasel , џек расел, џацк расселл,
Нема посетени огласи
Кон почеток