Македонски | Shqip | English |

KELNERKI ZA SEZONA 2019 VO HRVATSKA

Се продава од: Resturant & Pizzeria "PALMA" 19 авг. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гостивар
Ресторан и пицерија во Пировац bo Хрватскo приморје за сезоната од 01.06.2019 до 25.09.2019 бара келнерки, кои знаат Англиски или Германски јазик.


ОБЕЗБЕДЕНИ ПАТНИ ТРОШОЦИ, РАБОТНА ВИЗА, БЕСПЛАТНО СМЕСТУВАЊЕ ВО АПАРТМАНОТ, ХРАНА, ПЕРЕЊЕ ОБЛЕКА, ПОПЛАДНЕВНИ ОДМОР, ДВОКРАТНИ СМЕНИ, РАБОТНО ВРЕМЕ Е 9 ЏАСА И РЕДОВНА ИСПЛАТА.

РАБОТНО ИСКУСТВО Е ПОЖЕЛНО.

За други информации можете да ме контактирате во ИНБОХ, VIBER или WHATSAPP : +385 91 7525 624.
Или на македонски број: 071 655 116.
Нема посетени огласи
Кон почеток