Македонски | Shqip | English |

4 Zimski gumi Michelin i alu bandazi i senz pneum

Се продава од: ILBERT 19 авг. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.950 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

900 ЕУР

Локација: Гостивар
Опрема : Гуми и Бандажи
Prodavam 4 ZIMSKI GUMI "MICHELIN" 225/50 R17, zaedno so 4 ALUMINSKI BANDAZI i 4 PNEUMATSKI SENZORI . Upotrebeni na Mercedes C300 Hybrid. Imaat pominato samo 1500 Km. Kupeni se Noemvri 2016: 4 zimski gumi 4 x 225 eur; 4 aluminski bandazi 4 x 125 eur i 4 senzori za pnumatici 4 x 100 eur vo Mercedes salonot (poseduvam faktura). 50% popust
Нема посетени огласи
Кон почеток