Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 TDI

Се продава од: Luto 04 мај 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Kolata e socuvan mnogu vredi da se vidi, i plus ima 4 zimski gumi. Ima registracia do kraj na 7 mi mesec.
Нема посетени огласи
Кон почеток