Македонски | Shqip | English |

Audi S3 1.8 t 320ps quattro -03

Се продава од: Lindi 23 мар. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S3
Audi S3 1.8 turbo quattro viti 2003 felgi 18 320ps 477NM federa sport -4cm frenat tarox sport xenon çmimi është pa dogane për meshum info kontakt viber ose WhatsApp
Нема посетени огласи
Кон почеток