Македонски | Shqip | English |

BMW 525 d

Се продава од: Enis 23 авг. 08:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
Bmw dizel e60
4 goma zimski
160.000 km me liber
E prume prei zvicre
Нема посетени огласи
Кон почеток