Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

Се продава од: Elmas 20 авг. 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
2.2redizajn
Нема посетени огласи
Кон почеток