Македонски | Shqip | English |

Lexus RX 300

Се продава од: Qamil Вчера 11:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: RX-серии / Lexus
Модел: RX 300
201ps - 3000cc
Нема посетени огласи
Кон почеток