Македонски | Shqip | English |

MINI COUNTRYMAN SD

Се продава од: Ertan 20 авг. 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 900 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: MINI
Модел: Countryman
Se Prodava Mini Countryman SD 4X4
2012
2.0 diesel
181.000km
kolata e na top sostojba , moze da se proveri vo sekoe vreme
078237401
Нема посетени огласи
Кон почеток