Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CL 500

Се продава од: Ebrar 20 авг. 01:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: CL-класа / Mercedes-Benz
Модел: CL 500
Se prodava Mercedes Cl500
God 2001
Sega e servisiran pred 1000 km
Ulje filter na motor
Ulje filter na menajc
4 gumi novi
Od oprema
Klimatronic
Tempomat
So memoriranje sediste
Greaci na sediste
Navigation
I mnogu drugi oprema
Unikat vo mk
Kola za meraklii
Mozna zamena samo so serizoni kupaci
Bmw e60 535d ili 530d bmw e90 330d 330i audi a4 3.0 tdi nad 2008 god


Нема посетени огласи
Кон почеток