Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220 CDİ

Се продава од: Mercedes 20 авг. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Mercedes E220 CDİ
Нема посетени огласи
Кон почеток