Македонски | Shqip | English |

Mitsbushi Pajero Sport

Се продава од: Dimitrija 20 авг. 10:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Mitsubishi
Модел: Pajero
Prodazba na crn dzip Mitsbushi Pajero Sport, vo ispravna sostojba, registriran. Ima nova prednica, novi gumi i istiot e centriran i balansiran.
Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток