Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6

Се продава од: QW Вчера 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava Golf 6R 2.0 TSI 199kw|270ps
Swiss packet
START|STOP
Automatik DSG f1
Navigation
18' alu bandazi so Hankook novi gumi
18' alu bandazi so zmiski gumi. zapovise info. 078377778
Нема посетени огласи
Кон почеток