Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 2.0 tdi

Се продава од: Emir 19 авг. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 500 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Tiguan
Info za voziloto
Vw Tiguan 2.0 tdi 2011
Bi-xenon
Abs , Airbag , Esp , Start stop system , alominski bandasi , greaci na sediste , centralno bravo , komani na vollan , kozen vollan , elektricni retrovizori , km 244000 100% garancia na km , 2 kluci orginall
Нема посетени огласи
Кон почеток