Македонски | Shqip | English |

Objekt vo Dolna Banjica 606m2

Се продава од: kUKJA 22 авг. 02:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Адреса: Dolna Banjica Gostivar
Површина: 606 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Нема
Локација: Гостивар
Se prodava Kuja & Plac vo Dolna Banjica so povrsina od 606 m2.
Objektot se naogja vo blizina na restoran "Zlatno Burence" vo Dolna Banjica, Gostivar.
Poseduva Imoten List,
Pogoden za izgradba na Stanben ili Deloven Prostor.

Kontakt: +38978311311
Нема посетени огласи
Кон почеток