Македонски | Shqip | English |

Shtepi ne Gostivar

Се продава од: Besnik 23 авг. 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 106 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Гостивар
Urgjent shitet shtepi ne Gostivar.
Shtepia eshte ne gjendje te banueshme e kompletuat 106m2 dhe me oborr 76m2.
Lokacioni eshte ne lagjen hekurudha, afer stacionit te autobusave.
Нема посетени огласи
Кон почеток